Co nabízíme


PRODEJ A INSTALACE LED ZOBRAZOVAČŮ
SERVIS A OPRAVY LED OBRAZOVEK
REINSTALACE STÁVAJÍCÍCH LED OBRAZOVEK
SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ PRO LED OBRAZOVKY
ODBORNÉ PORADENSTVÍ A POMOC
PROFESIONÁLNÍ SERVISNÍ ZÁZEMÍ


Vážení zákazníci,
vítejte na stránkách, které Vám pomohou vyřešit problémy s Vaší LED obrazovkou. Provozujete vlastní LED zobrazovač bez potřebného servisního zázemí a podpory? Nevíte si rady s technickými problémy Vaší LED obrazovky? Hledáte efektivnější systémy ovládání a vzdálené správy? Uvažujete o repasování či výměně LED zobrazovače? Můžete se s důvěrou obrátit na náš profesionální tým, který má dlouholeté zkušenosti s vývojem, instalacemi, opravami i správou LED obrazovek. Nabízíme řadu nadstandardních služeb, jako jsou např. Non Stop servis, vzdálená správa a dohled, odborné poradenství a konzultace apod. Naše služby nabízíme také pro řešení, která nebyla dodána naší společností.

Netrapte se s problémy, které mají řešit odborníci!
Dejte sbohem pokoutním prodejcům LED technologií!
Spojte se s profesionály a kontaktujte náš zkušený servisní tým!

S.I.P.O.

SIPO je komplexní řešení provozu LED zobrazovačů bez ohledu na jejich velikost, typ, stáří, pohledovou vzdálenost, umístění či použité technologie. Pokud potřebujete servis Vaší LED obrazovky, nevyhovují Vám možnosti ovládání, požadujete komfortní vzdálenou správu LED zobrazovače, uvažujete o repasování či kompletní výměně Vaší LED obrazovky, případně jen hledáte odpovědi na Vaše otázky, jste na tom správném místě.
Servis – pro dlouhý a bezproblémový provoz LED obrazovek je třeba zajistit pravidelný a kvalitní servis a údržbu.
Instalace – montáže nových zobrazovačů vč. jejich nosných konstrukcí a obslužných lávek a zázemí, reinstalace a oživení stávajících obrazovek.
Programování – výběr optimálního nebo individuálního ovládacího software, tvorba unikátních konfiguračních souborů k Vaší obrazovce.
Opravy – opravy kompletních LED obrazovek i jejich samostatných komponent (LED modulů, vysílacích a přijímacích karet, napájecích zdrojů atd.).

Vzdálená správa

Pro snadný přístup k řídícím počítačům LED obrazovek lze využít mnoho systémů, ať už se jedná o klasické RDP, nebo přístup pomocí protokolů obsažených přímo v ovládacích programech. Při servisním zásahu lze využívat systémů vzdálené správy, nebo služeb třetí strany (např. program Team Viewer). To umožňuje provádět servisní zásahy ve Vašem ovládacím počítači nebo přímo na LED obrazovce vzdáleně bez nutnosti výjezdu servisního týmu. Doporučujeme systém doplnit o IP kameru, která je poté zařazena do seznamu našeho vzdáleného dohledu. Obrazovka je tak neustále pod kontrolou investora i dodavatele.

Software

Pokud hledáte optimální ovládání LED obrazovky, nebo Vám aktuální ovládací software nevyhovuje, najdeme vždy to nejlepší řešení. Nabízíme široké portfolio vlastních SW s možností naprogramování individuálních funkčností dle přání zákazníka. Speciální vývojové oddělení naší společnosti neustále zdokonaluje a vylepšuje naše ovládací systémy a intenzivně spolupracuje s dodavateli LED technologií.

Hardware

LED zobrazovače se skládají z mnoha hardwarových komponent, které pak tvoří výsledný celek. Mezi opravitelné součásti LED obrazovek můžeme počítat např. vysílací a přijímací karty, HUB karty, LED moduly a kabinety, napájecí zdroje a ventilátory, samotné světelné zdroje apod. Vedeme minimální skladové zásoby náhradních dílů a díky tomu jsme schopni ve velmi krátké době opravit většinu závad bez nutnosti objednávání nových komponent či zasílání zobrazovačů do opravy dodavateli.