O nás

Naše společnost působí v oboru multimediálních technologií od roku 1994 a instalacemi a servisem LED zobrazovačů se zabýváme od roku 2008. Působíme nejenom v rámci celé České republiky, ale také v řadě dalších Evropských zemí, kde se můžete setkat s našimi produkty a technologiemi. Kompletní nabídku našich LED zobrazovačů najdete na webu www.LEDstudio.cz

Stále více zákazníků a investorů se na nás obrací s požadavkem na servis nebo kompletní repasování jejich LED obrazovek. Často se jedná o produkty, které investor nekoupil u naší společnosti. Jeho původní dodavatel však nezajišťuje servisní služby, nekomunikuje nebo dokonce již neexistuje.

Náš zkušený tým je vždy připraven podat Vám pomocnou ruku!

Pro každý Váš projekt najdeme optimální řešení!

Spolupracujeme s renomovanými výrobci LED multimediálních zobrazovačů, kteří již desítky let patří k lídrům celosvětového trhu LED obrazovek. Naše společnost řešila úspěšně mnoho rozsáhlých projektů, které jsou tou nejlepší referencí a zárukou kvality a odbornosti. I díky vlastnímu oddělení vývoje poskytují naše sofistikované systémy ty nejnovější technologie a řešení nejvyšší kvality za rozumnou cenu.